Strona główna/Mobile: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzono nową stronę "__NOTOC____NOEDITSECTION__ {| width="100%" cellspacing="8" | style="border:1px solid #ffdcb8; background-color:#fff9f3; vertical-align: top;"| {| class="mainpagetable" w...") |
|||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #ffff7d; background-color:#fffff3; vertical-align: top;"| | | style="border:1px solid #ffff7d; background-color:#fffff3; vertical-align: top;"| | ||
Linia 20: | Linia 22: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style="border:1px solid #cef2e0; background-color:#f2fff9; vertical-align:top;"| | | style="border:1px solid #cef2e0; background-color:#f2fff9; vertical-align:top;"| | ||
Linia 30: | Linia 34: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| class="MainPageBG" style="border:1px solid #ffc9c9; background-color:#fff3f3; vertical-align:top;" | | | class="MainPageBG" style="border:1px solid #ffc9c9; background-color:#fff3f3; vertical-align:top;" | | ||
Linia 40: | Linia 46: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| class="MainPageBG" style="border:1px solid #cedff2; background-color:#f2f8ff; vertical-align:top;"| | | class="MainPageBG" style="border:1px solid #cedff2; background-color:#f2f8ff; vertical-align:top;"| |
Aktualna wersja na dzień 18:28, 7 sie 2017
| ||
| ||
| ||
| ||
|